The Crown: Dominic West’in oğlu Senan, 5. sezonda Prens William olarak rol aldı


Dominic West katılacak Taç Prens William olarak rol alan oğlu Senan tarafından.

NS Mesele Yıldız, Netflix’in kraliyet dramasının beşinci sezonunda Josh O’Connor’dan rolü devralan Prens Charles olarak yer alacak.

Şimdi, Çeşitlilik Dominic’in 13 yaşındaki oğlunun, “ülke çapında bir arama” sonrasında Prens William olarak rol aldığı ekranda çocuğunu oynayacağını bildirdi.

Senan’ın dizinin son bölümlerinde, ekrandaki ilk çıkışında kraliyet ve tahtın varisinin biraz daha eski bir versiyonunu oynayacağı söyleniyor. Kendini bantla gösteri için seçmelere katıldı.

William’ın annesi Prenses Diana oynanacak Taç Avustralyalı aktör Elizabeth Debicki tarafından.

Süre Taç Patronlar, dizinin doğrudan Diana’nın ölümünü tasvir edip etmeyeceğini açıklamadı, oyuncu seçimi, beşinci sezonun en azından onun ölümünü çevreleyen yılları göstereceğini öne sürüyor. William, annesi bir araba kazasında öldüğünde 15 yaşındaydı.

Diana’nın erkek kardeşi Charles Spencer, bu hafta dizinin ailesinin Althorp’taki evinde çekim yapma talebini reddettiğini açıklamasıyla beşinci sezonda çekimler başladı.

“Uyguladılar. Burada ateş etmek istediler. Ama ben gerçekten böyle şeyler yapmıyorum” dedi.

“Aslında dürüst olmak gerekirse, izlemiyorum Taç ben de sadece ‘teşekkür ederim ama hayır teşekkür ederim’ dedim.

Gösteri Kasım 2022’de geri dönecek ve Imelda Staunton şimdi Kraliçe’yi oynuyor ve Jonathan Pryce Prens Philip’i canlandırıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Will Smith, Fresh Prince'in başrol oyuncusu olduğunu söyledi

Per Kas 18 , 2021
Will Smith sevgilisiyle çıkmak istediğini itiraf etti. Bel-Air’in Genç Prensi başrol oyuncusu Karyn Parsons ama onu geri çevirdi. Kendi adını taşıyan anılarında Smith, Parsons’ın ilişkilerinin tamamen profesyonel kalmasında nasıl ısrar ettiğini tartıştı. Smith, “gerçekten kuzen olmadığımızı açıklamaya çalıştığımda Parsons’ın bana ‘hayır’ diyecek kadar akıllı olduğunu, bu yüzden çıkmamızın iyi olacağını […]

Arşivler

Kategoriler

Meta