The CW Dizileri 2022’de Netflix’e Geliyor


Netflix, içerik dizisi için çoğunlukla kendi prodüksiyonlarına güveniyor, ancak eski bir anlaşma sayesinde ABD’deki Netflix de The CW’den geniş bir şov koleksiyonu alıyor. The CW’den hangi şovların 2022’de Netflix’e geleceğine ve hangilerinin gitmeyeceğine bir göz atın.

Farkında olmayanlar için, 2010’ların çoğunda Netflix, The CW ile geniş kapsamlı bir anlaşma yaptı. Bu, CW’nin ürettiği herhangi bir başlık, Netflix’in gösterinin ömrü boyunca artı 5 yıl sonra akışta mevcut olacağı anlamına gelir. ViacomCBS ve Warner Brothers Television (The CW’nin arkasındaki iki stüdyo) söz konusu anlaşmayı sona erdirmeye karar verdiğinden, bu anlaşma artık yürürlükte değil.


The CW, Netflix’e Gelmediğini Gösteriyor

2019’daki aranın ardından yayınlanmaya başlayan The CW’nin dizilerinden bir seçki ile başlayalım. Bu durumlarda çoğu, şu ana kadar akış evi olarak HBO Max’i buldu.

  • Batwoman (Sezon 3)
  • Kung Fu (Sezon 2)
  • Nancy Drew (Sezon 3)
  • Yıldız Kız (3. Sezon)
  • Süpermen ve Lois (Sezon 2)
  • Walker (Sezon 2)

Bu yıl The CW’de bilinmeyen yayın evleriyle başlayacak olan iki şov şunları içeriyor:


The CW Dizileri 2022’de Netflix ABD’ye Geliyor

Not: Netflix’in aşağıdaki şovlar için uluslararası kullanılabilirliğinden kısaca bahsedeceğiz, ancak çoğunlukla bu liste yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Netflix’e yöneliktir.

Flaş (Sezon 8)

Beklenen Netflix Çıkış Tarihi: Mayıs-Haziran 2022

ok ters flaş vs ok

150’den fazla bölümü geçmek, Flaş kalan son Arrowverse serilerinden biri olarak hala güçleniyor. Dizi, 8. sezona girecek yepyeni bir çapraz olaya sahip olacak ve bölümlerin 7. sezondan daha zamanında tamamlanması bekleniyor.

Uluslararası olarak, Netflix haftalık bölümleri taşır. Flaş düzinelerce bölgede bölümleri Salı günü yayınlanıyor ve ardından Perşembe günü Netflix’e geliyor.


Yarının Efsaneleri (7. Sezon)

Beklenen Netflix Çıkış Tarihi: Nisan – Mayıs 2022

Son birkaç yıldır, Yarının Efsaneleri bir sezon ortası şovu oldu, ancak 7. sezon için (gösterinin 100 bölümü geçtiğini görecek), Ekim yuvasına geri dönüyor. Bu, Netflix’in 2022’nin ilk bölümlerinde bölümleri çok daha zamanında aldığını göreceğimiz anlamına gelmelidir.

Bazı Avrupa bölgeleri haftalık düşüşler alıyor Yarının Efsaneleri diğer bölgeler ise sadece erken sezonlar ile tamamen kesildi.


Riverdale (Sezon 6)

Beklenen Netflix Çıkış Tarihi: Mayıs 2022

Bölücü ama inanılmaz derecede popüler olan Riverdale, 5. sezonun tamamlanmasından sadece bir ay sonra Kasım ayında yayınlanmaya başlayan altıncı sezonuyla geri döndü.

Riverdale özellikle bu sezon Netflix’in Chilling Adventures of Sabrina ile kesişecek.

Amerika Birleşik Devletleri dışındaki hemen hemen her bölge yeni bölümlerini alıyor. Riverdale Birleşik Krallık ve Kanada gibi ülkeler de dahil olmak üzere haftalık olarak.


hanedan (Sezon 5)

Beklenen Netflix Çıkış Tarihi: Temmuz – Eylül 2022

Çoğu mevsim için, hanedan her Ekim ayında yayınlanmaya başladı, ancak geçen yılki yayının Mayıs ayına ertelenmesine rağmen, 5. sezon Aralık ayında yayınlanmaya başlayacak, yani normal programa dönüşten iki ay sonra. Bu, 5. sezonun tamamlanmasını ve ardından Temmuz veya Eylül 2022 arasında bir zamanda Netflix’e gelmesini beklediğimiz anlamına geliyor.

Netflix, şovu uluslararası olarak taşıyor, ancak artık ilk sezonlarda olduğu gibi haftalık olarak değil. Bunun yerine, çoğu Netflix bölgesi, diziyi yukarıda belirtildiği gibi ABD ile aynı anda alacaktır.


Bütün Amerikalılar (4. Sezon)

Beklenen Netflix Çıkış Tarihi: Mart – Nisan 2022

All American, 25 Ekim’den itibaren The CW’de başlayacak yeni bölümlerle önceki programına geri döndü. Bu, gösterinin daha önce olduğu gibi benzer bir zaman çizelgesinde olmasını beklediğimiz anlamına geliyor, yani büyük olasılıkla Mart-Nisan arası bir çıkış tarihi.

ABD dışında, Netflix’in başka hiçbir bölgesi Bütün Amerikalılar.


Charmed (4. Sezon)

Beklenen Netflix Çıkış Tarihi: Ağustos – Ekim 2022

Charmed sezon ortasına taşınıyor ama bu yıl seçime bağlı gibi görünüyor. 1-2 sezonları Ekim’de yayınlanmaya başlarken, 3. sezon Ocak’a ertelendi, ancak 4. sezon için gösteri Mart’a daha da ertelendi.

Bu, Netflix çıkış tarihinin de geri çekileceği anlamına geliyor.

Charmed ABD’de yalnızca Netflix’te kullanılabilir.


Miraslar (4. Sezon)

Beklenen Netflix Çıkış Tarihi: Nisan 2022

Legacies, 21/22 sezonu için Ekim ayına geri döndü, yani normal programa bir dönüş görmemiz gerekiyor. Geçtiğimiz Nisan ayında yeni sezonlar geldi ve bunun da aynı şeyi yapması bekleniyor.

Netflix’in yeniden lisanslanmasına veya erişime sahip olmasına rağmen Vampir Günlükleri ve Orijinalleri uluslararası Miraslar hiçbir zaman uluslararası olarak Netflix’e satılmadı.


Roswell, New Mexico (4. Sezon)

Beklenen Netflix Çıkış Tarihi: Yaz – Ekim 2022

Ne yazık ki, Roswell, New Mexico’nun ne zaman döneceğiyle ilgili hala çok havada. Önceki tüm sezonlarda olduğu gibi sezon ortasında olması bekleniyor ancak henüz kesin bir gün verilmedi. Şu anda kesin olarak söyleyebileceğimiz tek şey, en geç Ekim 2022’de Netflix’te olacağı ama daha gerçekçi olarak yaz olacak.

Bir kez daha, yalnızca Netflix ABD Roswell, New Mexico.


Karanlıkta (4. Sezon)

Beklenen Netflix Çıkış Tarihi: Yaz 2022

karanlıkta sezon 2 netflix'te yeni

Roswell, New Mexico’da olduğu gibi In The Dark için henüz kesin bir tarih belirlenmedi. Dizinin Nisan başlangıç ​​tarihine dönmesini bekliyoruz, bu da Netflix’in dördüncü sezonu yaz aylarında alacağı anlamına geliyor.

Suçlu olarak küçümsenmiş ve geniş çapta çekici bir şov olmasına rağmen, Netflix şovu ABD dışındaki herhangi bir bölge için güvence altına almadı.


İki Cümle Korku Hikayesi (3. Sezon)

Beklenen Netflix Çıkış Tarihi: Şubat – Mart 2022

iki cümle korku hikayesi

The CW’nin dizisindeki bilinmeyen bir başlık, ağın eşdeğeri olan Two Sentance Horror Stories’dir. Siyah ayna veya Amerikan Korku Hikayeleri.

Ocak 2022’de başlayacak olan dizinin üçüncü sezonu 10 bölüm olarak bekleniyor.


2022’de gelecek olan tüm The CW şovları bu kadar ama ayrılan bir çift olacak. The CW başlıklarını kaldırma programımıza göre, Vampir Günlükleri ve Saltanat 2022’de Netflix’ten ayrılacak.

2022’de Netflix’te yakalamayı en çok beklediğiniz The CW dizisi hangisi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.DİKKAT: SİTEMİZ HERKESE AÇIK BİR PLATFORM, ÇOK FAZLA PAYLAŞIMDA BULUNUYOR. SİTENİZDEN İZİNSİZ PAYLAŞIM DURUMUNDA İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİLDİRMENİZ YETERLİDİR

Kaynak link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

netflix: Çocuk hakları kuruluşu, Mumbai Polisi, I&B bakanlığı Netflix dizileri için tartışıyor

Cum Kas 19 , 2021
Bilgi ve Yayın Bakanlığı (MIB) ve Mumbai Polisi, Ulusal Çocuk Haklarını Koruma Komisyonu’nun (NCPCR) Netflix’i Bombay Begums dizisini hizmetten çekmeye zorlama talebini şimdiye kadar geri çevirdi. Bakanlık ve polis, harekete geçmek için herhangi bir neden bulamadıklarını söylüyor. Çocuk hakları ajansı, dizinin reşit olmayanların gündelik seks ve uyuşturucu kullanımına düşkünlüğünü gösteren […]

Arşivler

Kategoriler

Meta