The Larkins: ITV dizisi izleyiciler ve eleştirmenler tarafından ‘iğrenç bir şey’ olarak nitelendirildi


İzleyiciler ve eleştirmenler yeni ITV dizilerini parçalıyor Larkinler.

HE Bates’in uyarlaması Mayıs’ın Sevgili Tomurcukları bir “iğrenç” olarak nitelendirildi Bağımsıztek yıldızlı inceleme.

Eleştirmen Sean O’Grady, “Bunun için söylenebilecek en iyi şey, yaklaşık 30 yıl önce haklı olarak bir fazla domuz yavrusu gibi ötenazi uygulanan orijinal televizyon versiyonundan daha yapışkan bir şekilde duygusal olmadığıdır” diye yazdı.

Dizide Pop Larkin rolünde Bradley Walsh yer alıyor. Kalın olanJoanna Scanlan, Ma’sını oynuyor.

Bir izleyici, “Bu, bir orijinalle uğraşmamanız gerektiğini gösteriyor” diye yazdı. “Bir kere bile gülmedim ve hiçbir karaktere ısınamadım. Annem ve babam, aralarında alıştığımız sevgiye sahip değiller. Orijinal Larkins’in yeri doldurulamaz.”

“Üzgünüm ama sadece 10 dakika dayanabildi Larkinler Bu tamamen saçmalık, oyunculara saygısızlık değil ama asla klasikleri yeniden yapmamalılar çünkü işe yaramıyorlar” diye tweet attı.

Pek çoğu, gösteriyi, genç Catherine Zeta-Jones için bir kariyer atılımı olduğunu kanıtlayan David Jason’ın oynadığı daha önceki bir uyarlamayla olumsuz olarak karşılaştırdı.

“Hayal kırıklığına uğradım. Neden yeniden yapsın?” bir izleyici sordu. “Orijinalleri oynayın ve muhtemelen şimdi aynı derecede popüler olurlar. Bradley’i severim ama üzgünüm benim için sadece bir Pa Larkin var ve o da efsane Sir David Jason.”

Gösteri, Ellilerde bir Kent köyünde geçtiği için sorgulanan oyuncu kadrosuyla da alay ediliyor.

“Hiç Kent’teki bu küçük köy kadar ırksal çeşitlilik gösteren bir ütopya oldu mu?” diye sorduTelgrafeleştirmeni Anita Singh.

“Hintli bir tuğgeneral ve okul müdürü, Asyalı bir postacı, siyahi bir dükkan sahibi, ev alıcısı ve vergi dairesinden bir adam – bir noktada herkesin sokakta şarkı söyleyip bunun bir Coca-Cola reklamı olduğunu ortaya çıkaracağını düşündüm.”

Larkinler Pazar günleri saat 20.00’de ITV’de devam ediyorSource link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Star Trek Discovery: Hayranlar, Ferengi'yi yeni fragmanda tanıtan 4. sezon için karışık tepkiler aldı

Pts Eki 11 , 2021
için römork Yıldız Savaşları: Discovery’nin dördüncü sezon çevrimiçi olarak yayınlandı ve hayranlardan karışık tepkiler aldı. Fragmanda, aktör Sonequa Martin-Green’in canlandırdığı Michael Burnham, üçüncü sezonun sonunda terfi etmesinin ardından Discovery’nin yeni kaptanı olarak görev yapıyor. Özete göre, dördüncü sezon Discovery ekibinin galaksideki yaşamı tehdit eden, Federasyon ve Federasyon dışı dünyaları riske […]

Arşivler

Kategoriler

Meta