The Last Leg’den Adam Hills, Sarah Everard cinayetinden sonra erkek şiddetiyle ilgili ‘güçlü’ yorumlar için övgüde bulundu


Fanları son bacak 1 Ekim Cuma gecesi programda Sarah Everard’ın öldürülmesiyle ilgili yorumlarından dolayı sunucu Adam Hills’i alkışladılar.

30 Eylül Perşembe günü, Metropolitan Polis memuru Wayne Couzens, Sarah Everard’ı kaçırmak, tecavüz etmek ve öldürmekten ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

Lord Justice Fulford, Couzens’e 33 yaşındaki pazarlama yöneticisini öldürdüğü için onu ömür boyu hapis cezasına çarptırırken “grotesk” suçları için “gerçek bir pişmanlık göstermediğini” söyledi.

Couzens’in cezalandırılmasından bu yana, tartışmanın çoğu, erkek şiddetini ele almak yerine kadınlara güvenlik ipuçları sunmak etrafında döndü.

Hills erkeklere izlediğini söyledi son bacak Kadınların bu hafta en kötü kabuslarını hayal etmek zorunda kaldıklarını, “tek yapmanız gereken eşinizle garip bir konuşma yapmak”. Erkekleri uygunsuz davranışlara dikkat etmeye çağırdı ve ekledi: “Bu küçük şeyler büyük bir şeye yol açabilir.”

“Kadına şiddet doğru değil ama buna gülmek, görmezden gelmek, üzerini örtmek de doğru değil. Ve eğer bunlardan herhangi birini yapıyorsanız, sorunun bir parçasısınız.”

Yorumlarına yanıt veren bir izleyici, Twitter’da şunları yazdı: “Adam Hills’in erkekleri, bir şey gördüklerinde diğer erkeklerin davranışlarını söylemeye teşvik eden muhteşem konuşması.”

“Sarah hakkındaki yorumları için Adam Hills’e sonsuz saygı son bacak dün,” diye ekledi bir tane daha. “Politikacılardan ve polis şeflerinden oluşan bir komitenin asla başaramayacaklarını 2 dakikada özetledim.”

son bacak Kanal 4’te Cuma günleri saat 22.00’de yayınlanıyor.

Tecavüze veya cinsel saldırıya uğradıysanız, uzman, bağımsız ve gizli destek için en yakın Tecavüz Krizi organizasyonuyla iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için, web sitelerini ziyaret edin Burada.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Jimmy Carr, çifti kurmaya çalıştıktan sonra Cheryl'in Prens Harry ile 'kurşun atlattığını' şakalar

Cts Eki 2 , 2021
Jimmy Carr, eski Girls Aloud yıldızının “kurşun atlattığını” söyleyerek Cheryl ve Prens Harry’yi kurmaya çalıştığı zamanı yansıttı. üzerinde bir görünüm sırasında Tek Gösteri, komedyen, ev sahiplerine Harry Judd ve Lauren Laverne’e 2012’de Diamond Jubilee Konserinde kraliyetle parti yapmaları hakkında bilgi verdi. Dedi ki: “Prens Harry o sırada bu röportajı yapmıştı, […]

Arşivler

Kategoriler

Meta