The Queer Eye Oyuncular Ülkeye Gidiyor 6. Sezon Tanıtımı


Kendini sevmek Teksas’ta DAHA BÜYÜK!

Emmy ödüllü tuhaf göz 31 Aralık’ta altıncı sezonu için geri dönüyor ve bu kez Muhteşem Beşli, Lone Star eyaletinde ülkeye gidiyor.

Kollarınızı sıvayın, kot pantolon giyin ve en sevdiğiniz kovboy şapkasını kapın çünkü yeni sezon teaserı, tuhaf göz‘nin korkusuz elçileri, biraz TLC’ye ihtiyaç duyan yepyeni bir kahraman listesi ararken Austin, TX’de ana kamp kurdu.

Prömiyer tarihi ve batı temalı fragman, yoğun bir yazın ardından geliyor. tuhaf göz yıldızlar. Yerleşik stil gurusu Tan Fransa erkek bebeğini duyurdu ve karşıladı İsmail Fransa kocası ile Rob Fransa Temmuz başında. Ve komedyen ve kuaför Jonathan Van Ness ve yeni koca işaret tavus kuşu evlilik yıldönümlerini 5 Haziran’da kutladı.

Yerleşik iç mimar Bobby Berk Nisan ayında ülke temalı yeni sezonla dalga geçti ve Fab Five’ın kovboydan ilham alan topluluklarında çekimlerinin bir görüntüsünü paylaştı. Şimdi nihayet neredeyse burada!Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

AMAs 2021 - canlı: J Lo yeni film Marry Me'den şarkı söylerken BTS ödüllere hükmediyor

Pts Kas 22 , 2021
2021 Amerikan Müzik Ödülleri Adayları Burada | Reklam Panosu Haberleri Amerikan Müzik Ödülleri bu akşam (21 Kasım Pazar) Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu’nda gerçekleşecek. Cardi B’nin ev sahipliğini yaptığı ödül töreni için adaylar geçtiğimiz ay açıklandı. Olivia Rodrigo yedi adayla liderliği alırken, pop yıldızları The Weeknd, Taylor Swift ve Drake de […]

Arşivler

Kategoriler

Meta