The Sopranos: David Chase, dizinin sonunda James Gandolfini ile ‘zar zor konuştuklarını’ söylüyor


sopranolar yaratıcısı David Chase, dizinin son yıldızı James Gandolfini ile olan çalkantılı ilişkisini anlattı.

Gandolfini, ufuk açıcı HBO dramasında New Jersey mafya babası Tony Soprano rolünü oynadı.

Oğlu Michael Gandolfini, kısa süre önce prequel filmde karakterin daha genç bir versiyonunu canlandırdı. Newark’ın Birçok AziziChase tarafından yazılan ve üretilen.

üzerinde konuşma mutlu üzgün şaşkın podcast’te Chase, serinin sonunda kendisinin ve Gandolfini’nin ilişkisinin ne kadar kötüleştiğini açıkladı ve çiftin “zar zor konuştuğunu” iddia etti.

Son oyuncu kadrosunun bir araya gelmesi sırasında meydana gelen belirli bir olayı anlatan Chase, “Zaman konuşuyorduk. Son partiyi ya da son gösterimi hatırlıyorum… belki Emmy’deydi. Ve bu kadardı. Hepimizin bir arada olduğu son zaman olacaktı.

“Bir masada oturuyoruz, [Gandolfini] yemeğiyle gitti ve karım ‘Hey! Jim, gel buraya otur,'” diye devam etti Chase. “Onu görmezden geldi ve başka bir yere oturdu.

“Bu tür şeylere o başlamıştı. Eşim için çıldırdım. Birden kendime, ‘O orospu çocuğundan gerçekten nefret ediyorum’ dedim. O adamdan nefret ediyorum. Geldiği nokta buydu.”

Bununla birlikte, çift birbirlerine karşılıklı profesyonel saygıyı sürdürdüler ve Gandolfini daha sonra Chase’in ilk yönetmenlik filmi olan 2012’de büyük bir rol oynadı. Solmaz.

Gandolfini Haziran 2013’te 51 yaşında kalp krizinden öldü. Tony rolündeki performansı belki de televizyon tarihinin en çok övülen performansı olmaya devam ediyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Netflix, 5.4 milyon dolarlık Chadwick A Boseman bursu kurmak için Howard Üniversitesi ile el ele verdi

Sal Eki 5 , 2021
LOS ANGELES: Howard Üniversitesi ve Netflix, merhum aktör ve yapımcı Chadwick A Boseman’ı onurlandırmak için 5.4 milyon dolarlık bir burs verdiğini duyurdu. Akış platformu tarafından yayınlanan bir basın açıklamasına göre, Chadwick A. Boseman Memorial Bursu, Güzel Sanatlar Koleji’ne gelen öğrencilere üniversite öğrenim ücretinin tamamını karşılamak için dört yıllık bir burs […]

Arşivler

Kategoriler

Meta