Thomas Frank, play-off kalp kırıklığından sonra şimdiye kadar Brentford sezonu hakkındaki kararını verdi


Yeni stadyumları ve oyuna çok övülen analitik yaklaşımıyla Brentford, futbolun Modern Ailesi.

Bu nedenle, ABD sitcom’unun baş antrenör Thomas Frank’in kendisini televizyonun önünde bulduğu nadir durumlarda go-show olduğunu duymak belki de şaşırtıcı değil.

Frank, “Gevşeme açısından gerçekten daha iyi olmaya çalışıyorum” dedi. “Bunda o kadar iyi değilim ve kesinlikle çok fazla çalışıyorum.

“Uykuya ihtiyacım var, bu yüzden her zaman yedi ila sekiz saat arası alıyorum ve haftada üç kez koşuyorum, bu yüzden zindeliğimi nispeten iyi tutuyorum.

“Sonra, son yıllarda biraz daha fazla yaptığım ama kesinlikle yeterli olmayan Netflix ile odağımı değiştirmeye çalışıyorum.Brentford patronu Frank, Play-off finalinde Fulham’a yenilmelerinin kalp kırıklığından sonra adamlarını almak zorunda kaldı.

“Modern Aileyi gerçekten çok seviyorum çünkü beni hem güldürüyor hem de ağlatıyor çünkü benim de çocuklarım var.

“Ayrıca size biraz İngiliz kültürü hissi veren Peaky Blinders’ı ve tabii ki Danimarka’dan Vikings’i izliyorum.”

Bu Norseman’ın kişiliği, Vikings’in Lothbrok’ları veya Peaky Blinders’ın Shelby’leri ile daha fazla çelişemezdi, ancak ölçülü tavrı, Brentford’daki oyuncularıyla açıkça rezonansa giriyor.

Dean Smith’in Ekim 2018’de ayrılması ve geçen sezon onları Fulham’a kaybettikleri play-off finaline götürmesiyle müdür yardımcılığından ayrıldıktan sonra 2018-19’da onları 11. sıraya taşıdı.Frank, hit ABD sitcom Modern Family’nin büyük bir hayranı

Frank, “Bu, gelecekte ne olursa olsun, asla unutmayacağınız bir şey çünkü bu çok dikkate değer bir durum,” diye ekledi. “Ya hep ya hiç.

“Ama aynı zamanda geçmişte kaldı ve bu konuda hiçbir şey yapamıyoruz, bu yüzden nispeten hızlı ilerliyoruz.

“İyi bir kadromuz olduğunu biliyoruz ve oyuncuların çoğunun kalıp savaşacağını ve rekabet edeceğini biliyorduk.

“Her şey neleri etkileyebileceğimizle ilgili ve şimdi bugün ve yarın, bu yüzden yapmaya çalışmak için çok çalışıyoruz.”Frank ve Aston Villa’da koşarak yere düşen Ollie Watkins

Brondby’ye ve ardından Brentford’a katılmadan önce Danimarka yaş grubu antrenörü olarak rütbeleri yükselen Frank, bu yaz takımını kaldırmak zorunda kaldı, aynı zamanda önemli isimler Said Benrahma ve Ollie Watkins’in yerini almak ve bir stadyum hamlesiyle uğraşmak zorunda kaldı. ilave olarak.

Frank, bu kampanyaya başlamaları sorulduğunda, “Oldukça mutluyum, asla tamamen mutlu değilim” dedi.

“11 maç kazanmış olsak bile, kendimi iyi tanıyorsam yine de performanslara bakar ve daha iyi yapabileceğimiz şeyleri görürdüm.

“Yeni stadyumumuza, yeni evimize taşınmaya gelince, bu büyük bir güncellemeydi ve dört gözle beklediğimiz bir şeydi.Şimdiye kadar yoğun bir sezon oldu – bu yüzden yeni Mirror Football haber bültenine kaydolarak tek bir şeyi kaçırmadığınızdan emin olun!

En son transfer haberleri ve büyük haberlerin tümü doğrudan gelen kutunuza düşecek. Kaçırmayacaksın.

Kaydolmak için e-postanızı bu makalenin en üstüne koyun veya bu bağlantıdaki talimatları izleyin.

“Griffin Park’ı özlüyoruz ama orası geri dönüp düşüneceğimiz ve hatırlayacağımız bir yer.

“Büyüdüğümüz ev gibi ve artık büyüdük, bu yüzden yeni evimize taşınmamız gerekiyor.”

Brentford’un analitik yaklaşımı, oyunun asla yalnızca sayılarla ilgili olamayacağında ısrar etse de, psikoloji alanında yüksek lisansı olan Frank’e tam olarak uyuyor.

“Futbolun arkasındaki istatistikler ve sayılarla her zaman ilgilendim.

“Son birkaç yılda her oyun hakkında giderek daha fazla veri oldu ve ‘Bu sayıları nasıl kullanabiliriz?’ diye düşünüyorum.

“Yani, evet, elimizde veri var ve bu hoşuma gidiyor ama gözlerimle gördüklerimi beğenmezsem o zaman oyuncuyu almıyoruz.”

Bees hayranlarının bu sezon ekstra adım atabileceklerini hayal ettikleri 11 maçta 10 gol atan yeni sözleşmeli Ivan Toney’den gördüklerini beğendi ve beğendi.

Peki Frank iyimserliklerini paylaşıyor mu?

“Cumartesi günü Wycombe’u yenmek için elimden gelen her şeyi yapacağımdan eminim,” dedi ve “ardından sonra hazırlanmak ve Barnsley’i yenmek için elimden gelen her şeyi yapacağım ve sonra nerede olduğumuzu göreceğiz. Sezon sonu.”

.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Aşk Adası 2021: Sharon yapmak

Çar Tem 28 , 2021
eski biraşk adası yarışmacı “düzenlenmiş” bir Hugo Hammond anı hakkında bir açıklama yaptı. Bu yılki seri tüm hızıyla devam ediyor ve 12 yeni yarışmacının tanıtımıyla orta çizgisini henüz geçti. Villadan iki hafta önce terk edilen Sharon Gaffka, villada geçirdiği zamanı değerlendirirken, Beden Eğitimi öğretmeni Hugo Hammond’u gözyaşlarına boğan bir tartışmayı […]

Arşivler

Kategoriler

Meta