Tilly Ramsay kimdir ve Strictly yıldızı kaç yaşındadır?


Televizyoncu Tilly Ramsay, bu yılki dizi için dans pistine çıkan ünlü yarışmacılardan biri. Kesinlikle Dans Edin, ama aslında o kim?

Ramsay tartışmasız kesinlikle 2021 kadrosunun en büyük soru işareti, şovun yıldızlarından biri olarak onaylandıktan sonra kafa karışıklığı yarattı.

Ama o süre NS Gordon Ramsay’ın kızı, bu onun tek şöhret iddiası değil. Ayrıca, sadece ara sıra babasına yer veren kendi şovu vardı.

Matilda doğumlu 19 yaşındaki çocuk, en çok CBBC aşçılık şovunu sunduğu için biliniyor. Matilda ve Ramsay BunchBu, tomurcuklanan şefi ve ünlü ailesini Amerika’yı gezerken takip etti. Gösteri, CBBC için bir hit oldu ve 2015’ten 2019’a kadar beş dizi için koştu.

Ramsay, kendi şovunu yapmadan önce bile düzenli bir televizyoncuydu, ancak Kanal 4’te babasının yanında yer aldı. F harfi.

Kasım 2001’de Londra’da küfürlü şef Gordon ve yazar Tana’nın çocuğu olarak dünyaya gelen Ramsay, ailesinin çalışmalarına bağlı olarak zamanını memleketi ve Los Angeles arasında bölüyor.

Ünlü şef-dom arasındaki garip bir çarpışmada, Ramsay’in 2019’da oğluyla çıktığı tahmin ediliyordu. Bu sabah aşçı Gino D’Acampo – babasının şaka yaptığı potansiyel bir eşleşme, sahneye çıkarken “kabus gibiydi” Jonathan Ross Gösterisi.

Ramsay, kendisinin ve Luciano D’Acampo’nun bir madde olduğunu ne doğruladı ne de reddetti.

‘Kesinlikle Dansa Gel’ yıldızı Tilly Ramsay

(BBC)

İle birlikte kesinlikle, Ramsay’in Avustralya versiyonunda da yarışmacı olarak görünmesi planlanıyor. Ünlü MasterChef, bölümlerini bu yazın başlarında çekti.

Ramsay diğerlerine karşı yarışıyor kesinlikle komedyen Robert Webb, çocuk TV şovmen Rhys Stephenson, aktör Greg Wise ve Doğu Uçları yıldız Nina Wadia. Tam kadroyu buradan okuyun.

Kesinlikle Dans Edin Cumartesi geceleri BBC One’da yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Görüntüle: Britney Spears, son 13 yıldır kontrol manyağı babası tarafından 'hapsedildi'

Cts Eki 2 , 2021
Görünüşe göre, dünyanın en büyük pop yıldızlarından biri, son 13 yıldır halkın gözü önünde hapsedildi. Bu, kazın hava geçirmez bir ünlü kavanozuna altın yumurta bırakmasının klasik bir örneğidir. Britney Spears – çocuklar, o 1990’lar-2000’lerden büyük bir şarkıcı-icracı – şimdi ücretsiz, neredeyse. Çarşamba günü bir yargıç, babasının konservatuardan uzaklaştırılmasına karar verdi. […]

Arşivler

Kategoriler

Meta