Tom Fletcher, kendisini Tom Felton ile karıştıran insanları düzeltmekten vazgeçtiğini söyledi


McFly şarkıcısı Tom Fletcher, Harry Potter yıldızı Tom Felton’ın kendisini bir biyografi filminde oynamasını istediğini söyledi.

Fletcher, hayranlarının kendisini sık sık Harry Potter film serisinde kötü Draco Malfoy’u oynayan Felton ile karıştırdığını itiraf etti.

“Artık onları düzeltmiyoruz” noktasına geldiğini söyledi.

Fletcher şu anda en son baskısında yer alıyor.Kesinlikle Dans Edin. Bu hafta yarışmacılar film temalı rutinler yapmak zorunda.

O ve profesyonel dans partneri Amy Dowden, Fletcher’ın en sevdiği filmde yer alan Chuck Berry’nin “Johnny B Goode” filmine bir jive yapacak. Geleceğe Dönüş.

Grubu da adını filmin baş karakteri Marty McFly’den alıyor.

Film hakkında yorum yapan Fletcher şunları söyledi: “İsteyebileceğiniz her şeye sahip, zaman yolculuğu, çılgın bir bilim adamı ve kaykay yapıp gitar çalabilen bir kahraman olan DeLorean. Bu mükemmel bir film.”

“O film hayatımı değiştirdi, grubumuza onun adını verdik. Ve harika bir soundtrack’i var.”

Fletcher, Covid-19 için pozitif test ettikten sonra geçen haftaki bölümü kaçırdı. Sonuç olarak, 10 gün boyunca kendini izole etmek zorunda kaldı.

Diğer yarışmacı Tilly Ramsay, müzikalden “Nicest Kids in Town” şarkısında dans edecek. saç spreyi.

Tom Fletcher ve Amy Dowden’ın Covid testi pozitif çıktı

(Ray Burmiston/BBC/PA Teli)

Kesinlikle Dans Edin Cumartesi günü 18:45’te BBC One’da devam ediyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kasım 2021'de Netflix'e Neler Geliyor?

Per Eki 7 , 2021
Kasım 2021’de çıkacak tüm yeni filmlere, TV şovlarına ve özel programlara dalacağımız, önümüzdeki ay Netflix’te nelerin geleceğine erken bakışınıza hoş geldiniz. Not: Bu, duyurulan yeni sürümleri yansıtacak şekilde zaman içinde güncellenecektir. İşaretli olarak saklayın. Netflix tarafından Ekim 2021’in son birkaç haftasında tam bir liste yayınlanacak. Her zaman olduğu gibi, eklemeler […]

Arşivler

Kategoriler

Meta