Tom Fletcher: Strictly yıldızı kaç yaşında ve karısı kim?


McFly yıldızı Tom Fletcher, bu yılki dizide yer alan ünlü yarışmacılardan biri. Kesinlikle Dans Edin.

17 Temmuz 1985’te doğan Fletcher, Londra’nın kuzeybatısındaki Harrow’da büyüdü ve prestijli Sylvia Young Tiyatro Okulu’na gitti. Orada, 2012’de evleneceği müstakbel eşi Giovanna Falcone ile 13 yaşında tanıştı.

Birlikte üç çocukları var, oğulları Buzz (yedi yaşında), Buddy (beş yaşında) ve Max (iki yaşında).

Fletcher 10 yaşındayken bir yapımda rol aldı. Oliver! Londra Palladium’da.

36 yaşındaki müzisyen, 2003 yılında grup arkadaşları Dougie Poynter, Danny Jones ve Harry Judd ile birlikte kurulan popüler erkek grubu McFly’nin bir üyesi olarak daha fazla ün kazandı.

Fletcher, en sevdiği filmdeki ana karakter Marty McFly’den esinlenerek bu ismi buldu. Geleceğe Dönüş.

Fletcher başlangıçta Busted grubunda olmak için seçmelere katıldı, ancak Island Records etiketi Busted’in dört parçalı değil üçlü olmasını istediğine karar verdikten sonra Charlie Simpson’a yenildi. Bununla birlikte, iki grup yıllardır yakındı ve McFly, 2004 turları sırasında Busted için destek grubu olarak görev yaptı.

2016 yılında McFly’nin (LR) Dougie Poynter, Danny Jones, Harry Judd ve Tom Fletcher

İlk albümleri, Üçüncü Kattaki Oda, İngiltere’de 1 numaraya yükseldi, ardından 2005’te harikalar diyarı, Bu da McFly’yi Birleşik Krallık listelerinde iki kez birinci olan en genç grup yaptı.

Toplamda yedi tane Birleşik Krallık 1 Numaralı singleları varken, altı albümleri de Birleşik Krallık Top 10 listesine girdi. En büyük hitleri arasında “5 Colors in Her Hair”, “That Girl”, “All About You” ve “I” yer alıyor. iyi olacak”. En son albümleri Genç Aptal Heyecanlar, geçen yıl Kasım ayında piyasaya sürüldü ve Birleşik Krallık’ta 2 numaraya yükseldi.

McFly’nin başarısının dışında, Fletcher şarkı yazma yeteneklerine Busted, One Direction ve 5 Seconds of Summer şarkılarının hit şarkılarına da katkıda bulundu.

2012 yılında en çok satan çocuk kitabı olan ilk kitabını çıkardı. Noel Kakasını Yapan Dinozor, bu onun McFly grup arkadaşı Poynter ile yazılmıştır. Bir netice, Gezegene Kaka Yapan Dinozor, 2013 yılında piyasaya sürüldü. Fletcher ayrıca çocuk romanını da yayınladı, Noel auraları, ve devam filmi, Christmasaurus ve Kış Cadısı.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

kesinlikle kesinlikle Fletcher’ın realite TV dünyasına ilk girişi değil. Grup arkadaşı Poynter göründüğünde kostümlü bir goril olarak kamera karşısına geçti. Ben Bir Ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın! 2011’de Poynter’ı kırmızı halıda selamlamak için oradaydı ve seriyi kazandığında.

Ayrıca ünlü dizilerde rol aldı. Küp, All Star Family Fortunes, All Star Bay ve Bayan, ve Ünlü Anlaşma veya Anlaşma Yok, hepsi hayır için. Eşi Giovanna, kazanan bir yazar, aktör, vlogger ve sunucudur. ben bir ünlüyüm 2020’de.

(Getty Resimleri)

Fletcher ve eşi, bu yılın başlarında, tahminen 8 milyon sterlinlik ortak değerlerine rağmen, hükümetin planını bir çalışanı izne çıkarmak için kullandıklarının ortaya çıkmasından sonra küçük bir tartışma yaşadı.

Çift, plandan 30.000 sterline kadar aldıklarını iddia eden raporların ardından bir özür diledi. Rakamın doğru olduğunu reddettiler, ancak parayı kullanmalarını “büyük bir yargı hatası” olarak nitelendirdiler.

Ortak bir açıklamada, “Büyük bir belirsizlik zamanı olmasına rağmen, durum hakkında daha fazla düşünmeli ve kendimiz finanse etmeliydik” dediler.

Bu çok büyük bir yargı hatasıydı ve tüm kalbimizle sorumluluğunu üstlendiğimiz bir hataydı ve tüm tutarı geri ödedik.”

Fletcher diğerlerine karşı yarışıyor kesinlikle komedyen Robert Webb, çocuk TV şovmen Rhys Stephenson, gazeteci Dan Walker, aktör Greg Wise ve Doğu Uçları yıldız Nina Wadia. Tam kadroyu buradan okuyun.

Kesinlikle Dans Edin Cumartesi geceleri BBC One’da yayınlanıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Tilly Ramsay kimdir ve Strictly yıldızı kaç yaşındadır?

Paz Eki 10 , 2021
Televizyoncu Tilly Ramsay, bu yılki dizi için dans pistine çıkan ünlü yarışmacılardan biri. Kesinlikle Dans Edin, ama aslında o kim? Ramsay tartışmasız kesinlikle 2021 kadrosunun en büyük soru işareti, şovun yıldızlarından biri olarak onaylandıktan sonra kafa karışıklığı yarattı. Ama o süre NS Gordon Ramsay’ın kızı, bu onun tek şöhret iddiası […]

Arşivler

Kategoriler

Meta