Tüküren Görüntü: Keir Starmer ve Jess Phillips ‘cinsiyetçi’ markalı eskizler


Tüküren Görüntü İşçi Partisi lideri Keir Starmer ve Milletvekili Jess Phillips hakkında bir taslak üzerinde cinsiyetçilikle suçlandı.

3 Ekim Pazar günü, şovun resmi Twitter hesabı, Starmer ve Phillips’in kukla versiyonlarını bir soygunu önlemeye çalışan süper kahramanlar olarak gösteren bir klip paylaştı.

Taslakta, Phillips karikatürü, “İşçi vagımı topla” ve “Büyük İşçi züppelerimden biraz süt emmek ister misin?” gibi kaba yorumlar yapıyor.

Videonun sonuna doğru, Starmer’ın Phillips’e “Brummie tart” dediği de görülebilir.

Klibe verilen tepkiler büyük ölçüde olumsuz oldu ve birkaç izleyici onu “f****** korkunç” olarak nitelendirdi.

Max Morgan, “Bunun akla gelebilecek her düzeyde ne kadar korkunç olduğunu abartmak neredeyse imkansız” dedi.

“Kadın düşmanı, herhangi bir politik kavrayıştan yoksun, kadın düşmanı, çılgınca komik olmayan ve kadın düşmanı. Aynı zamanda gerçekten kadın düşmanı.”

Bir kişi “Jess Phillips hayranı değilim ama bu sadece korkunç ve cinsiyetçi” derken bir diğeri “Jess Phillips’in gerçekte nasıl olduğuna dair bir hiciv bile değil, sadece onun kadın olmasına yönelik bir saldırı” dedi.

Başka bir yorum, “Bu köpek kusmuğu, bu kara mizah bile değil, Jess Phillips’te bir pop yapma zamanlamasından bahsetmiyorum bile” dedi.

Sosyal medyadaki diğer çeşitli kullanıcılar, taslağı “çirkin”, “iğrenç” ve “nefret dolu” olarak etiketledi. Sarah Everard’ın öldürülmesiyle ilgili yakın zamanda verilen cezayı ve kadın düşmanlığı hakkında devam eden yaygın konuşmaları göz önünde bulundurarak, çoğu kişi kötü zamanlamaya dikkat çekti.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

“Hepsi aşırı ve sinirli mizah için ama bu sadece komik değil ve yanlış muhakeme edilmiş bir zamanlama değil. [sic]” diye bir tweet attı.

“Birçok iyi arkadaş üzerinde çalışıyor Tüküren Görüntü bu yüzden denemeye hevesli değilim ama wtf bu mu?” komedyen ve aktör Rachel Parris’e sordu. Kadın politikacıyı ‘büyük vajinasını’ kullanarak betimlemek ve insanları ‘büyük göğüslerini’ sağmaya davet etmek. Tesadüfen tecavüze ve ölüm tehditlerine maruz kalmış bir kadın politikacı…”

Bağımsız yorum için gösterinin temsilcileriyle temasa geçti.

Tüküren Görüntü Yaratıcı Roger Law, gösterinin geçen yıl Ekim ayında geri döndüğünde hem sağ hem de sol figürleri parodi edeceği konusunda ısrar etti.

Sadece sağı hedef almanın ‘eğlenceli’ olmadığını anlatan Law, “Karşı tarafa da atılacak çok mühimmat var. Hepsine gidiyorsun.”

Yeni bölümler akış hizmeti BritBox ile paylaşılıyor.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Kalamar Oyunundan Sonra İzlemeniz Gerekenler Fotoğrafları

Sal Eki 5 , 2021
bir haber ipucu gönder Eğlence haberleri, ünlüler, ünlü haberleri ve ünlü dedikoduları için kaynağınız. En sıcak modaya, fotoğraflara, filmlere ve TV şovlarına göz atın! © 2021 E! Entertainment Television, LLC NBCUniversal’ın Bir Bölümü. Her hakkı saklıdır. Source link

Arşivler

Kategoriler

Meta