Warner Bros, Ruby Rose’un Batwoman setinde suistimal ve ‘zehirli ortam’ iddiasının ardından güçlü bir ifade yayınladı


Warner Bros, bugün erken saatlerde başrol oyuncusu Dougray Scott ve yönetici Peter Roth’u sette “küfürlü” davranışlarla suçlayan Ruby Rose’a yanıt verdi.

Güçlü bir ifadeyle, Warner Bros, Rose’un kovulduğunu doğruladı yarasa kadın ancak kararın, şirkete aktörle ilgili “işyeri davranışıyla ilgili şikayetler” aldıktan sonra verildiğini iddia edin.

Warner Bros ayrıca Rose’u “revizyonist tarihi” yaymakla suçladı.

Açıklamada ayrıca şöyle deniyor: “Gerçek şu ki, Warner Bros. Televizyonu, Ruby’yi ikinci sezon için dahil etme seçeneğini kullanmamaya karar vermişti. yarasa kadın İş yeri davranışıyla ilgili, ilgili herkese saygı gösterilmeden kapsamlı bir şekilde incelenen ve özel olarak ele alınan çok sayıda şikayete dayanmaktadır.

Rose daha önce Roth’un sette uygunsuz davranışlarda bulunduğunu ve Dougray Scott’ın bir dublör kadını taciz ettiğini iddia etmişti.

Rose, Instagram’da şunları yazdı: “Bütün dünyaya o sette başıma gelenleri anlatacağım. Senin için geleceğim, böylece benim başıma gelenler bir daha asla başka birinin başına gelmesin. Böylece sonunda hayatımı ve gerçeği geri alabilirim. Yazıklar olsun sana.”

Rose ayrıca Warner Bros’un eski televizyon müdürü Roth’a yönelik iddialarını da detaylandırdı: “En yüksek pozisyona terfi ettikten sonra ayrılıp ayrılmadığınızdan emin değilim çünkü genç kadınların pantolonunuzu, kasıklarınızın etrafında buharlamasını engelleyemediniz. Hala söz konusu pantolonu giyerken ya da bana özel dedektifi koyduktan sonra ayrıldıysanız, rapor anlatınıza uymadığı anda işten kovduğunuz kişi.”

NS Turuncu yeni siyahtır star ayrıca rol arkadaşı Scott’a karşı iddialarda bulundu: “Dougray bir kadın dublöre zarar verdi, kadınlara küçük bir orospu gibi bağırdı ve bir kabustu. İstediği zaman gider, istediği zaman gelirdi. Kadınları taciz etti ve bir gösterinin öncüsü olarak bağırmama politikası isteyen bir e-posta gönderdim, reddettiler.”

Scott da bir açıklama yaparak cevap verdi: “Warner Bros’un belirttiği gibi, Ruby’yi ikinci sezon için kullanmama seçeneğini kullanmamaya karar verdiler. yarasa kadın işyerindeki davranışlarıyla ilgili birden fazla şikayete dayanıyordu. Hakkımda yaptığı karalayıcı ve zarar verici iddiaları kesinlikle ve tamamen reddediyorum; tamamen uydurulmuşlardır ve asla olmamıştır.”

Adalet Ligi Warner Bros’u daha önce Joss Whedon’ın sette küfürlü davrandığını iddia etmekle suçlayan yıldız Ray Fisher, Rose’a desteğini tweetledi: “İyi Ruby Rose. İsim vermek kolay değil ama yapılması gerekiyor.”

Bağımsız yorum için Rose temsilcileriyle temasa geçti.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Candace Bushnell tarafından ele alınan Kim Cattrall ve Sarah Jessica Parker davası

Per Eki 21 , 2021
Seks ve Şehir yazar Candace Bushnell, aktörler Kim Cattrall ve Sarah Jessica Parker arasındaki kavgayı üstlenmesini teklif etti. Cattrall, yaklaşan canlanma serisi için Parker, Kristen Davis ve Cynthia Nixon’a katılmadı. Ve Aynen Böyle… Birçok hayran onun Samantha rolüne geri dönmeyeceğini hayal kırıklığına uğrattı. Bushnell önerdi New York Postası Cattrall artık […]

Arşivler

Kategoriler

Meta