Will Smith, canlı etkinlik sırasında Fresh Prince’den Joseph Marcell ile yeniden bir araya geldi


Will Smith ile yeniden bir araya geldi Bel-Air’in Genç Prensi Geoffrey Butler’ı oynayan ortak yıldız Joseph Marcell.

Tartışma, bir aktör olarak kariyerini doğuran sitcom’a kaydığında, Smith, Idris Elba ile kendi adını taşıyan yeni anısını tartışırken sahnedeydi.

Bu noktada Marcell’in seyirciler arasında olduğu ortaya çıktı. İngiltere’de yaşayan oyuncu ayağa kalktı ve seyircilerden büyük alkış aldı.

bir resmin ardından taze prens Smith, şovun 30 yıl önce 1990’da gösterime girmesinden bu yana Marcell’in yaşlanmadığına dair şaka yaptı.

Smith ayrıca Marcell’in dizide kullandığı üst sınıf İngiliz aksanını kopyalamaya çalıştı. Elba daha sonra “Bu bir Hint aksanı mı?” diye şaka yaptı. kalabalığın kahkahalarına aktör arkadaşına.

Elba, filmin yayınlanması için Smith ile röportaj yapıyor. kötü çocuklar aktörün çocukluğu boyunca tanık olduğu aile içi istismarı ve intihar düşüncelerini detaylandırdığı itirafçı anı kitabı.

bir görevli vardı taze prens Kasım 2020’de, tüm oyuncuların şovu ve mirasını tartışmak üzere HBO Max’te özel bir gösteri için yeniden bir araya geldiği toplantı.

(HBO Maks.)

Jabari Banks’in Will Smith’in ana rolünü devralmasıyla popüler sitcom’un yeniden başlatılacağı da duyuruldu.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sopranos: James Gandolfini, ilham veren ünlü hattın adı verilen gece geç saatlerde 'rahatsız edici' bir telefon aldı

Cum Kas 19 , 2021
En ünlü hatlardan biri sopranolar İddiaya göre, James Gandolfini’nin aldığı “rahatsız edici” bir gece telefon görüşmesinden ilham aldı. Bu, dizinin yıldızları Michael Imperioli ve Steve Schirripa tarafından yazılan dizinin yeni bir kamera arkası tarihine göre. başlıklı kitapta, Bu Sabah Uyandım, Imperioli, mafya babası Tony Soprano’ya (Gandolfini) “bir don asla şort […]

Arşivler

Kategoriler

Meta