Will Smith, Fresh Prince’in başrol oyuncusu olduğunu söyledi


Will Smith sevgilisiyle çıkmak istediğini itiraf etti. Bel-Air’in Genç Prensi başrol oyuncusu Karyn Parsons ama onu geri çevirdi.

Kendi adını taşıyan anılarında Smith, Parsons’ın ilişkilerinin tamamen profesyonel kalmasında nasıl ısrar ettiğini tartıştı.

Smith, “gerçekten kuzen olmadığımızı açıklamaya çalıştığımda Parsons’ın bana ‘hayır’ diyecek kadar akıllı olduğunu, bu yüzden çıkmamızın iyi olacağını yazdı. (‘Yemin ederim, iş ilişkimizi mahvetmeyecek.’ Bundan daha iyisini biliyordu – iyi çağrı KP).”

James Avery ve Alfonso Ribeiro’nun da rol aldığı dizide Smith ve Parsons kuzenleri canlandırdı.

Smith ayrıca Parsons’ı “yanımdaki en az deneyimli kişi” olarak tanımlıyor, çünkü Hilary Banks’in ilk başrolü olduğu performansı.

Ayrıca, “rolünü kazanmak için bir dizi Hollywood büyük vurucusunu dövdüğünü” iddia ediyor.

Kısa bir süre sonra, Smith ilk karısı Sheree Zampino ile bir video kaydında tanıştı. Farklı Bir Dünya hangi yakınlarda çekildi.

Bel-Air’in Genç Prensi 1990’da Smith rap kariyerinden uzaklaşmaya başladığında yayınlanmaya başladı.

Tüm oyuncu kadrosunun geçen yıl televizyonda yeniden bir araya gelmesiyle büyük bir kritik ve ticari hit olmaya devam edecekti.

(AFI için Getty Images)

Jabari Banks’in Will Smith olarak rol aldığı dizinin yeniden başlatılacağı da duyuruldu.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Ozark'ın Final Sezonu Fragmanını Hemen İzleyin

Per Kas 18 , 2021
Ozark Hayranlar kemerlerinizi takıp hafıza şeridinde bu çok inişli çıkışlı yolculuğa hazırlanın. Netflix, 21 Ocak 2022’de gösterime girecek olan, eleştirmenlerce beğenilen aile dramasının dördüncü sezonundan yeni bir teaser ve fotoğraflar yayınladı. Klip bizi geçmiş üç sezon boyunca nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor ve bir araba kazası sahnesiyle açılıyor. Yıllarca süren umutsuzluğa […]

Arşivler

Kategoriler

Meta