Will Smith, Quincy Jones’un kendisini ‘kırılmaktan’ kurtardığını söyledi


Will Smith, Quincy Jones’a kendisini “kırılmaktan” kurtardığı için itibar etti.

O sırada, Smith vergi sorunları nedeniyle mali sıkıntı içindeydi ve Jones onu evinde Steven Spielberg’in de yer aldığı bir partiye davet etti.

Kendi adını taşıyan anı kitabını tanıtmak için Londra’da Idris Elba ile bir etkinlikte sahnede olan Smith, Jones’un kendisine “hayatının geri kalanını etkileyeceğini” söylediği bir rol için seçmelere katılmasını istediğini söyledi.

Smith, oyuncu olmadığı için seçmelere katılmaya isteksiz olduğunu söyledi ve Jones’a hazırlanmak için bir hafta yalvardı, ancak Michael Jackson’ınki gibi klasik albümlerin arkasındaki müzik yapımcısı. Kötü reddetti.

Smith, Jones’un kendisine seçmelere hemen orada katılması gerektiğini ve daha sonra “herkesin teklif vermeye karar vermesi gerektiğini” söylediğini söyledi. [you] kısım odada”.

o kısım içindi Bel-Air’in Genç Prensi, Smith’in oyunculuk kariyerini başlatacak olan sitcom, o zamana kadar bir rapçi olarak biliniyordu.

Smith herkesin önünde performans sergilemeyi kabul etti ve katılanlardan “ayakta alkışlandığını” söyledi.

O günün ilerleyen saatlerinde, kendisine başrol teklif edildi. Bel-Air’in Genç Prensi.

(Rex Özellikleri)

Aynı etkinlikte Smith de eşiyle tekrar bir araya geldi. taze prens Savoy Tiyatrosu’ndaki seyircilerden büyük bir alkış almayı reddeden başrol oyuncusu Joseph Marcell.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Pam & Tommy: Dünyanın ilk ünlü seks kasetinin arkasındaki hikaye

Cum Kas 19 , 2021
için ilk fragman Pam ve Tommy serbest bırakıldı. Pamela Anderson rolünde Lily James ve Tommy Lee rolünde Sebastian Stan’in yer aldığı yeni mini dizi, onların kasırga romantizmini ve çalınan seks kasetlerinin 1995 yılında piyasaya sürülmesini takip edecek. Pam ve Tommy ayrıca videoyu çalan ve dağıtan elektrikçiler olarak Seth Rogen ve […]

Arşivler

Kategoriler

Meta