William Shatner, uzaya gitmekten ‘korktuğunu’ itiraf ediyor


William Shatner, gelecek hafta yapılacak bir gezi öncesinde uzaya gitmekten “korktuğunu” açıkladı.

90 yaşındaki Yıldız Savaşları Sevilen bilim kurgu serisinde USS Enterprise’dan Kaptan James T Kirk’ü canlandıran aktör, 12 Ekim’de havacılık şirketi Blue Origin ile uzaya uçacak.

Oyuncu, Blue Origin’in Görev ve Uçuş Operasyonlarından sorumlu başkan yardımcısı Audrey Powers’a New Shepard NS-18 gemisinde katılacak.

7 Ekim Perşembe günü New York Comic Con’da bir panel tartışması sırasında Shatner, gemideki tüm astronotları öldüren 1986 Challenger kazasını hatırladı.

Gemisinden sorumlu kişilerin defalarca her şeyin yolunda olması gerektiğini söylediğini, ancak bu sözlerin pek rahatlatıcı olmadığını söyledi. Kıdemli An aktör.

“Düşünüyorum, ‘Bir roketle yukarı çıkıyorum ve en iyi tahminimiz iyi olması gerektiği mi? dedi Shatner. “Korkuyorum. Ben Kaptan Kirk ve çok korkuyorum. Gerçekten korkmuyorum – evet korkuyorum.”

“Bir yaz soğuğu gibi gelir ve gider. Burnumu pencereye dayamayı planlıyorum [once I’m in space]ve tek umudum, geriye bakan birini görmemek.”

Shatner, arkadaşı Jason Erhlick’in yaklaşık bir buçuk yıl önce kendisine geldiğini de ortaya koydu, “ve bu roketleri uzaya giden insanlarla birlikte gördüğünü söyledi. Ve Kaptan Kirk oraya gitseydi bir şey olmaz mıydı?”

Ben de ‘Jason, Tanrı aşkına, adamım’ dedim. Kaptan Kirk’ün uzaya gitmesi kimsenin umurunda değil. 55 yıl önceydi, dostum. Ama iyiyim, belki de uzaya gitmeliyim?” Kanadalı aktör açıkladı.

Amazon Prime Video ile sınırsız film ve TV programı akışına erişin 30 günlük ücretsiz deneme için şimdi kaydolun

Üye olmak

Fırlatmanın canlı yayını, kalkıştan 90 dakika önce başlayacak ve izlenebilecek BlueOrigin.com.

Kalkış şu anda 1.30pm UTC / 2.30pm BST için hedefleniyor.

Uçuş, Blue Origin’in 20 Temmuz’da Jeff Bezos, Mark Bezos ve havacılık öncüsü Wally Funk’ın tarihi bir uzay görevine giriştiği ilk insan uçuşunun ardından geliyor.

Gruba Blue Origin’in ilk müşterisi Oliver Daemen katıldı.Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Netflix'in "Oldukça zeki" Yeni Dizide Cast Adresi Stereotipleri

Cum Eki 8 , 2021
Netflix’in Yeni Serideki “Oldukça Akıllı” Oyuncu Adresi Stereotipleri Source link

Arşivler

Kategoriler

Meta