Wire yıldızı Wendell Pierce Amerika’ya döndükten sonra şoku paylaşıyor: ‘Şiddet normalleştirildi’


Amerikalı aktör Wendell Pierce, birkaç yıl yurt dışında yaşadıktan sonra ABD’ye dönüş hakkında konuştu.

The Wire gibi dizilerde rol alan Pierce ve Takım elbise, rol aldı Bir satış elemanının ölümü Londra’da West End’de.

Hafta sonu, Twitter’da Kasım için ABD’ye geri döndüğünü açıkladı.

“Son 5 yılın 4’ünü yurtdışında yaşadım. Ne yazık ki, bu tatil için minnettar olacağım şey, daha huzurlu bir yaşam için ABD’den ayrılmak ”dedi. “Amerika’daki şiddet normalleştirildi. Şiddet suçu, siyasi şiddet, açık taşıma [gun] yasalar.”

Ekledi: “Eve yolculuğum elle tutulur bir tehlike duygusuydu. Ülkenin her yerinde, küçük kasaba, büyük şehir. Gerçek şu ki, her zaman şiddetli olduk ama ondan uzaklaşmaya karar verdik. Şimdi tamamen kucakladık. ”

Başka bir başlıkta Pierce, “ülkemi, topluluğumu veya ailemi terk etmeyeceğini” söyledi.

“Ben bir Amerikan vatandaşıyım. Bunu sahipleniyorum çünkü ailemin ve topluluğumun bu ülkeyi ve zenginliğini inşa ettiğini biliyorum” diye yazdı. “İş nedeniyle yurtdışında yaşadım ve herkesin silah taşımadığını bilmek beni rahatlatıyor.”

Memleketine yaptığı bu ziyaret sırasında “gerçek bir değişiklik” hissettiğini söyledi ve silah taşırken gördüğü insan sayısına işaret etti.

Kyle Rittenhouse’un davasındaki tanık ifadesine atıfta bulunan Pierce şunları ekledi: “Geçen haftaki duruşmada bir tanığın dediği gibi ‘Anahtarlar, Cüzdan, Telefon, Silah. Bu doğal.’ Ben o dünyada yaşamak istemiyorum. Hâlâ oy kullanabiliyor ve değişimi gerçekleştirebiliyorum ama yurt dışında yaşamak bana bir nimetti.”

“Ayda bir Amerika’dayım” diye paylaştı. “Arkadaşlarım, ailem, kilisem ve diğerleri yurtdışında yaşadığımı fark etmeden iş için çok uzakta olduğumu varsayacak kadar evdeyim. Bu bana Amerika’daki değişimi görme fırsatı veriyor. Silahlarla çatışma çözümü kabul edilebilir hale geliyor.”Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Fransız Netflix komedi şovu 'Call My Agent' International Emmy'yi ağladı

Sal Kas 23 , 2021
NEW YORK: Fransız şov dünyası komedisi ‘Call My Agent’, küresel yayın devi Netflix’te bir popülerlik dalgasının ardından Pazartesi günü Uluslararası Emmy’de ödül kazandı. 2015 yılında Fransa’da “On Percent” başlığı altında lansmanı yapılan şov, Paris’teki aktörlerin ve menajerlerinin hayatlarının iniş çıkışlarını gösteren “Call My Agent” olarak uluslararası bir hit haline geldi. […]

Arşivler

Kategoriler

Meta