Yedi Ölümcül Günah Anime ve Filmleri Netflix’te Sırayla Nasıl İzlenir


Yedi Ölümcül Günah – Telif hakkı. Stüdyo Deen

100 bölüm anime ve iki film, şu anki tüm bölümleri oluşturuyor Yedi ölümcül günah Netflix’teki içerik. Aşağıda, anime ve filmleri hangi sırayla izleyeceğinizi bilmeniz için küçük bir izleme rehberi hazırladık.

Netflix’in bayrağı altında sahip olduğu ilk uluslararası lisanslı animelerden biri olarak, Yedi ölümcül günah hızla Netflix’te amiral gemisi anime oldu. Her sezon hayranlar animenin daha fazla olması için yaygara kopardı ve Nakaba Suzuki’nin mangasının hikayesini uyarlamak altı yıl sürse de beklemeye değdi.

Sezon/Film Bölümler/Çalışma Zamanı
1 24
2 4
3 24
Gökyüzünün Tutsakları 99 Dakika
4 24
5 24
Işık tarafından lanetlenmiş 79 Dakika

Seven Deadly Sins’in hayranları, aynı zamanda iki bölümden oluşan bir film etkinliğinin adının geçtiğini öğrenmekten heyecan duyacaklar. Yedi Ölümcül Günah: Edinburgh Hıncı 2022’de Netflix’e geliyor. Film animenin devamı niteliğinde ve final sezonundaki olaylardan birkaç yıl sonra geçecek.


1. Sezon / Kutsal Şövalye Destanı

Bölümler: 1 – 24

Hikayenin ilk 24 bölümü, hikayenin başında ihanetle suçlanan ve Kutsal Şövalyelerin lideri Zaratas’ın ölümünden sorumlu tutulan son derece yetenekli Kutsal Şövalyeler grubu olan Yedi Ölümcül Günah’ın çoğunluğunu tanıtıyor. On yıl sonra, Prenses Elizabeth, Liones Krallığı’nın düşmüş Büyük Kutsal Şövalye Hendrickson’a karşı tek umudu olabilecek Yedi Ölümcül Günah’ı bulmak için yola çıkar.

yay Bölümler
Tanıtım 1-2
Beyaz Düşler Ormanı 3
Baste Zindan 4-6
Ölülerin Başkenti 7-9
Viazel Dövüş Festivali 9-13
Zırh Dev Ark 14-15
Krallık Sızma Arkı 16-24
Krallık Sonrası Sızma Arkı 24

2. Sezon / Kral Sızma Arkı Sonrası

Bölümler: 25-28

Tüm serinin en tartışmalı sezonlarından biri, komik bir şekilde, animenin hikayesi veya üretimi ile hiçbir ilgisi yok. İkinci sezonu bu kadar tartışmalı yapan şey, Netflix’in bir sezon olarak dört OVA bölümünü listelemeyi seçmesi ve hayranların Netflix’in kararsızlıklarını düzeltmesini dilediği için yorumlar bölümünün sonsuza kadar öfkeyle dolu olması.

Dört bölümden oluşan küçük sezon, animenin birinci ve üçüncü sezonları arasındaki boşluğu dolduran bir dolgu yayı görevi görür.

yay Bölümler
Krallık Sonrası Sızma Arkı 25-28

3. Sezon / On Emrin Canlanması

Tüm animenin en iyi sezonlarından biri olan Revival of the Ten Commandments, bizi çok sayıda yeni karakterle, özellikle de hayranların favorisi Escanor ile tanıştırıyor. Sezon, bahisler yükselmeye başladığında tüm animenin en iyi dövüşlerinden bazılarını içeriyor.

Yedi Ölümcül Günah, Liones Krallığı’nı Hendrickson’dan kurtardığı gibi, On Emir üzerindeki mührün kaldırılmasıyla kadim bir kötülük yükselir ve iblis klanının en güçlü on üyesini serbest bırakır.

yay Bölümler
Krallık Sonrası Sızma Arkı 29-30
Albion Ark 30-33
Istar Arkı 33-40
Kuzgunlar Arkı 37-42
Büyük Dövüş Festivali 43-48
Liones için Savunma Savaşı 48-52

Gökyüzünün Tutsakları (2018)

Çoğu anime franchise’ı çok sayıda eğlenceli film bırakırken, çok azı serilerinin ana hikayesine gerçekten kanon olan filmler yaratır. Ne yazık ki, Prisoners of the Sky, kanon dışı kategoriye giriyor, ancak Günahların yetenekleri ve film boyunca görülen karakterler göz önüne alındığında, maceranın üçüncü ve dördüncü sezonlar arasında bir yere düşeceği mantıklı geliyor.

Ancak, kanon dışı olduğu için filmin yerleşimine fazla takılmayın, hikayeyi On Emir’in Dirilişi’nden Tanrıların Gazabına kadar ilerletmez.


4. Sezon / Tanrıların Gazabı

Dördüncü sezon, kısmen animasyon stüdyosunun A-1 Pictures’dan Studio Deen’e değişmesi nedeniyle tüm animenin en tartışmalı ikinci sezonu. Ne yazık ki, stüdyo değişikliği animasyon kalitesinde bir düşüşe neden oldu, ancak bu şaşırtıcı hikayeden hiçbir şey eksiltmiyor.

Meliodas’ın gücü, dirilişinden bu yana artmaya devam ederken, iblis benliğinin yakında ona hükmedeceğinden endişelenmeye başlar. Bu arada, Kutsal Şövalyeler şeytani işgalcileri püskürtmek için mücadele ederken, on emrin iblis güçleri Britanya’nın farklı krallıklarında isyan çıkarmaya devam ediyor.

yay Bölümler
Kutsal Savaş Anıları 53-60
Korand 61-65
Yeni Kutsal Savaş’a Prelüd 65-73
Yeni Kutsal Savaş 73-76

Sezon 5 / Ejderhanın Yargısı

Yedi Ölümcül Günah hikayesinin doruk noktasındaki sonu, tüm animenin en iyi dövüşlerinden bazılarını ve Yedi Ölümcül Günah’ın Demon King’in kendisiyle karşı karşıya gelmesiyle tüm dünyanın kaderini değiştirecek devasa ifşaatları içeriyor. .

yay Bölümler
Yeni Kutsal Savaş 77-89
Şeytan Kral 89-96
Kaos Kralı 97-99
sonsöz 100

Işık Tarafından Lanetli (2020)

gerçeği nedeniyle Işık tarafından lanetlenmiş anime serisinin olaylarından sonra geçiyor, film çılgınca hikayesine kanon olarak kabul ediliyor. Yedi ölümcül günah.

Demon King’i başarıyla mağlup ettikten sonra, dünya uzun yıllar sonra ilk kez barış buldu. King ve Diane’in düğün töreni, kayıp “İkinci Peri Kral” Dahlia ve yedi ölümcül günahı ve katkıda bulunan herkesi cezalandırmaya çalışan “Dev Usta Zanaatkar” Dubs tarafından yönetilen bir Periler ve Devler ordusu tarafından kesintiye uğradı. Kutsal Savaş’a.


İşte karşınızda millet, tüm videoları nasıl izleyeceğinize dair tam rehberiniz. Yedi ölümcül günah Netflix’te filmler ve animeler. Herhangi bir fikriniz varsa, lütfen aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!DİKKAT: SİTEMİZ HERKESE AÇIK BİR PLATFORM, ÇOK FAZLA PAYLAŞIMDA BULUNUYOR. SİTENİZDEN İZİNSİZ PAYLAŞIM DURUMUNDA İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİLDİRMENİZ YETERLİDİR

Kaynak link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sir Peter Jackson, Yeni Zelanda'nın Yüzüklerin Efendisi stüdyosunu 1,6 milyar dolara sattı

Çar Kas 10 , 2021
Sir Peter Jackson arkasındaki özel efekt stüdyosunu sattı Yüzüklerin Efendisi, Avatar ve Game of Thrones 1,6 milyar dolardan (1,18 milyar sterlin) fazla. Yeni Zelanda merkezli Weta Digital stüdyosu, Unity Software adlı bir ABD video oyun şirketine satıldı. Weta Digital’in başkanı ve kurucu ortağı olan Jackson, “Weta Digital’in araçları, başlangıçta hayallerimizde […]

Arşivler

Kategoriler

Meta