Yeni Anime Kasım 2021’de Netflix’te


Kasım, Netflix’te yeni anime için heyecan verici ama şu anda daha sessiz bir ay olacak. Aşağıda, Kasım 2021’de Netflix’e gelecek tüm yeni animeleri takip edeceğiz.

Kasım 2021’de Netflix ABD’ye gelecek olan animelerin planlanmış listesi aşağıdadır:


Yeni Anime Kasım 2021’de Netflix’te

JoJo’nun Tuhaf Macerası (4. Sezon)

Mevsimler: 4 | Bölümler: 152
Tür: Aksiyon, Macera | Çalışma süresi: 30 dakika
Döküm: Daisuke Ono, Toshiyuki Morikawa, Yuuki Ono, Takahiro Sakurai, Wataru Takagi
Netflix Çıkış Tarihi: 1 Kasım 2021 Pazartesi

eklendiğini gördük Elmas Kırılmaz Mayıs 2021’de ve şimdi yakında piyasaya sürülecek olan altın rüzgar Netflix’te JoJo hayranları, dizinin gelişini dört gözle bekleyebilirler. Taş Okyanus Aralık 2021’de.

Diamond is Unbreakable’daki olaylardan iki yıl sonra Jotaru Kujo, Koichi Hirose’a Dio Brando’nun oğlu olan mafya gangsteri Giono Giovanna’yı aramak için İtalya’yı görevlendirir. Bununla birlikte, Giono’nun sarı saçlarına rağmen, babası, hamile kaldığı sırada Jonathan Joestar’ın vücuduna sahip olduğu için bir Brando’dan daha fazla Joestar’dır.


Yeni Netflix Orijinal Animesi Kasım 2021’de Netflix’te

Süper Dolandırıcılar (1. Sezon) n

Mevsimler: 1 | Bölümler: 13
Tür: Aksiyon, Macera | Çalışma süresi: 30 dakika
Döküm: Maaya Sakamoto, Kenjirô Tsuda
Netflix Çıkış Tarihi: 25 Kasım 2021 Perşembe

Netflix, Mark Millar ve Dark Horse Comics dünyasına yatırım yapmaya devam ediyor, ancak yazarın tarihinde ilk kez kurgusal eserlerinden biri anime olarak yayınlanacak. Hepimiz Super Crooks’un piyasaya sürülmesi için inanılmaz derecede heyecanlandık ve bizi neyin beklediğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Hapishanelerin, Heat de dahil olmak üzere, süper kötü adamlarla çatı kirişlerine doldurulmasının nedeni sadece son bir soygundur. Ciddi bir kumar borcunu ödeyerek, Heat’in son bir puan almaktan veya sonuçlarıyla kanlı bir şekilde yüzleşmekten başka seçeneği yok. Ancak, Heat’in en büyük hayranı Johnny Bolt’un bir planı vardır, onu ve tüm arkadaşlarını zengin edecek bir plan. Tek sorun, dünyanın en kötü şöhretli kötü adamını soymak için İspanya’ya gitmeleri gerektiğidir.


Haftalık Anime Kasım 2021’de Netflix’te Geri Dönüyor

Mavi Dönem (Sezon 1) n

Mevsimler: 1 | Bölümler: TBA (Haftalık Olarak Yayınlanır)
Tür: Komedi, Dram | Çalışma süresi: 24 Dakika
Döküm: Hiromu Mineta, Yumiri Hanamori, Daiki Yamashita, Kengo Kawanishi, Yume Miyamoto
Yeni Bölümler: cumartesi günleri

Sonbahar boyunca Netflix’e haftalık olarak gelecek olan iki heyecan verici yeni anime setinin ilki, Kasım ayında serinin derinliklerinde olacağız ve Netflix abonelerinin yeni haftalık anime hakkında nasıl hissettiklerine dair bir göstergemiz olacak.

Yatora, iyi notları ve birçok arkadaşı olan mükemmel bir lise öğrencisidir. Bu zahmetsiz bir performans ve nihayetinde… sıkıcı bir performans. Ama bir gün sanat odasına girer ve yalnız bir tablo gözünü yakalar ve onu hiç bilmediği bir güzelliğe uyandırır. Mecbur ve tükenen, kafa üstü dalar – ve sanatın ne kadar vahşi ve affetmez olabileceğini öğrenmek üzere!


Komi İletişim Kuramıyor (Sezon 1) n

Mevsimler: 1 | Bölümler: TBA
Tür: Yaşamdan Kesit | Çalışma süresi: 23 Dakika
Döküm: Aoi Koga, Gakuto Kajiwara, Rie Murakawa, Rumi Ookubo, Junya Enoki
Yeni Bölümler: perşembe günleri

Netflix’in haftalık animesinin ikincisi, yeni bölümleri Perşembe günü abonelerin beğenisine sunulacak. Tıpkı Mavi Dönem gibi Komi’nin önemi İletişim Kuramaz

Shouko Komi, prestijli bir özel lisede ilk gününe güzel görünümü, siyah saçları ve uzun boyu sayesinde anında en üst sıralara yükseldiği bir okulda başlar. Ancak, iletişim kurmakta berbattır ve diğer öğrencileri korkutup kaçırır. Diğer öğrenci Hitohito Tadano, Shouki’nin iletişim kurmakta zayıf olduğunu ve muhtemelen tek bir arkadaşı olmadığını fark ettiğinde, bir numaralı hedefi, Shouki’nin iletişim bozukluğunun üstesinden gelebilmesi için yüz arkadaş edinmesine yardımcı olmayı yapar.


Kasım 2021’de Netflix’te hangi yeni animeyi izlemek için sabırsızlanıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!DİKKAT: SİTEMİZ HERKESE AÇIK BİR PLATFORM, ÇOK FAZLA PAYLAŞIMDA BULUNUYOR. SİTENİZDEN İZİNSİZ PAYLAŞIM DURUMUNDA İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİLDİRMENİZ YETERLİDİR

Kaynak link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

İşte Jared Padalecki'nin Gilmore Girls Hayranlarından Neden Özür Dilediği

Cum Eki 8 , 2021
Jared Padalecki Dean Forester’ı oynama zamanı hakkında birkaç seçim sözü var. 5 Ekim’de hit dizi gilmore kızlar resmi olarak büyük 2-1’i çevirdi ve şovun yıldönümünü kutlamak için Netflix, diziye iç açıcı bir mesaj adadı. heyecan. Yayın hizmetinden gelen bu özel haykırış, aktörün gösteri ilk kez 2000 yılında gösterime girdiğinde ortaya […]

Arşivler

Kategoriler

Meta