Yıldızlarla Dans Eden Melora Hardin: The Office yıldızı kim?


Melora Hardin, 30. sezonda yarışacak 15 ünlü arasında yer alıyor. Yıldızlarla Dans.

Oyuncu, Steve Carell’in eski patronu ve sevgilisi olan Jan Levinson’ı ABD versiyonunda ünlü bir şekilde canlandırdı. Ofis.

2005’ten 2013’e kadar şovun çalışması boyunca 40’tan fazla bölümde yer aldı.

Hardin daha sonra rol aldı Şeffaf Tammy Cashman rolüyle 2016 yılında Bir Komedi Dizisinde En İyi Konuk Kadın Oyuncu dalında Emmy adaylığı kazandı.

Son zamanlarda, Hardin rol aldı Kalın Tip kurgusal kitabın baş editörü Jacqueline Carlyle gibi kızıl dergi. Dizi, beş sezonun ardından bu yıl Haziran ayında sona erdi.

Hardin’in yarışmacı olacağı açıklandıktan kısa bir süre sonra Yıldızlarla Dans, o söyledi kırmızı halıda şovdaki dönüşü: “Ben gerçekim. Etrafımda harika, parlak, ışıltılı bir hikaye döndürmede özellikle iyi değilim. Ben sadece ben olacağım.

“Umarım bu yeterlidir. Umarım insanlar, yaptığım her şeyle dünyaya neşe ve ışık getirme konusundaki gerçek niyetimi hissedebilirler.”

Source link

diziavcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

2021 Yıldızlarla Dans Eden Matt James kimdir?

Sal Eyl 21 , 2021
Matt James, yeni sezonunun 15 yarışmacısından biri. Yıldızlarla Dans, The Bachelor hayranları tarafından hemen tanınacak. James, flört şovunun 25. sezonunda Lisans unvanını aldı. Serideki ilk Siyah erkek başrol olarak tarih yazdı. Kuzey Carolina’lı olan James, bir zamanlar profesyonel ABD futbolu oynadı. O zamandan beri emlak komisyoncusu, girişimci ve topluluk organizatörü […]

Arşivler

Kategoriler

Meta